:: nawigacja strona główna » referencje

Referencje

 

Nasze bieżnie są doskonałe! Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo. Przeczytaj, co inni mają do powiedzenia ...

Lekarze Weterynarii
Prywatni użytkownicy
Wystawcy
Hodowcy

 Lekarze weterynarii osiągają lepsze wyniki pooperacyjne w krótszym czasie dzięki korzystaniu z bieżni Fit Fur Life. Służy to zarówno psom jak
i samym lekarzom!

Chirurg weterynaryjny: C.C.O. Serjeant, B.V.Sc., M.R.C.V.S.

"Mam 40 lat doświadczenia na stanowisku lekarza zajmującego się opieką psów
i kotów po urazach. Przeprowadziłem wiele zajęć rehabilitacyjnych przed pojawieniem się nowoczesnych technik chirurgicznych. Rehabilitacja jest bardzo ważna, aby uzyskać najlepsze wyniki, w rzeczywistości jest ona niezbędna do pełnego powrotu do zdrowia.

Pojawienie się bieżni Fit Fur Life pozwoliło mi udoskonalić rehabilitację,
w kontrolowanych warunkach, zarówno medycznych jak i chirurgicznych. Ma to poprawić wskaźnik rehabilitacji, jak i wynik końcowy.

Z dużym sukcesem korzystałem z bieżni Fit Fur Life przez 4 lata.

UŻYTKOWANIE LECZNICZE koncentrowało się na walce z otyłością
i niedoczynnością serca. Poprawa stanu jeśli idzie o otyłość jest znacznie większa, niż w przypadku stosowania samej diety. Właściciel widzi szybką całościową poprawę samopoczucia i formy psa, któremu towarzyszy utrata wagi. Podstawową zasadą dotyczącą stosowania bieżni jest rozpoczęcie ćwiczeń przy małej prędkości i ćwiczenie przez krótki czas, zwiększając czas treningu stopniowo w zależności od indywidualnej tolerancji. Wyniki są zwykle zaskakująco dobre, pod warunkiem, że właściciel działa zgodnie z założeniami systemu. Należy korzystać z bieżni co najmniej trzy razy w tygodniu.

REHABILITACJA POOPERACYJNA. Z sukcesem korzystałem z bieżni Fit Fur Life
w celu rehabilitacji po zabiegach mięśni, ścięgien i wiązadeł, zarówno chirurgicznych jak i nieinwazyjnych. Każdy przypadek jest indywidualny, zatem sytuacje mogą się różnić. Elastyczność tej maszyny, zaczynając od 0.4km/h
i dążenie do prędkości najwyższej, z której nigdy nie korzystaliśmy, czyni ją idealną do indywidualnej aranżacji ćwiczeń. 

REHABILITACJA PO OPERACJI STAWÓW okazała się szczególnie udana,
wykorzystałem ją po operacjach barków i łokci (wady rozwojowe) i po operacjach odcinka krzyżowego kręgosłupa. Bieżnia Fit Fur Life przyśpieszyła rekonwalescencję. Rehabilitacja po operacji kręgosłupa i schorzeniach dysku jest szczególnie satysfakcjonująca. Największą korzyścią jest płaska bieżnia
i możliwość jej kontroli przez panel sterujący. "

w górę


Bieżnie Fit Fur Life nie mają na celu zastąpienie przyjemności wychodzenia z psem na spacer. Jednak z wielu różnych powodów, regularne ćwiczenia na świeżym powietrzu nie zawsze są możliwe lub nie
w pełni spełniają oczekiwania treningowe psa. Podsumowując, również prywatni właściciele doceniają możliwość wykonywania ćwiczeń na bieżniach Fit Fur Life.
.
 

Właściciel prywatny: Pani M Geall"Postanowiłam kupić bieżnię Fit Fur Life kiedy zobaczyłam ją na Crufts 2007. Jestem w podeszłym wieku i mam niepełnosprawnego męża oraz sześć psów, więc pomyślałam, że bieżnia wraz z ich codziennym spacerem na plaży będzie zachowywać moje psy w dobrym stanie zdrowia.

Moje psy stoją w kolejce i nie mogą się doczekać, aby wejść na bieżnię - są nią zachwycone. Z pełnym przekonaniem mogę polecić bieżnie jako narzędzie do dbania o formę psów. "
w górę

 


Bieżnie Fit Fur Life pomagają wystawcom psów w osiągnięciu sukcesu poprzez poprawę budowy mięśni i trening doskonałego chodu psa.

Czasami zdarza się także, że psy przed wejściem na ring są nieco nerwowe lub podekscytowane. Krótka sesja na bieżni Fit Fur Life może złagodzić to napięcie
i uspokoić psa:


Wystawca: Judith Rigby, Broadway, Worcestershire, UK
"Przed wejściem na ring w 2008 LKA Mable mój Jamnik Miniaturowy, korzystał
z bieżni, a następnie zdobył pierwsze miejsce w klasie Post-Grad. Fantastycznie, dziękuję!"
 

Ćwiczenia na bieżni Fit Fur Life przyniosły korzyść również Seterowi angielskiemu:
Wystawca/sędzia: Jane Dennis, Burton-on-Trent, Staffordshire, UK
"Zawsze staram się pokazać moje psy w szczytowej formie, w doskonałej sierści
i z dobrze rozwiniętymi mięśniami. Moje wszystkie psy codziennie biegają wolno, ale jako że drogi stają się coraz bardziej nieodpowiednie dla uzyskania szczytowej formy, zaczęłam myśleć o bieżni. Kupiłam bieżnię Fit Fur Life na Crufts w ubiegłym roku i muszę powiedzieć, że pieniądze zostały dobrze wykorzystane. Nauka moich psów stała się niesamowicie łatwa, a psy są szczęśliwie mogąc ćwiczyć. Zeszłego lata moja suczka Seter angielski "Sh Ch Mariglen Francesca Fenston" stała się najmłodszym w historii rasy psem, który zdobył tytuł Championa, a stało się to
w wieku szesnastu miesięcy życia. Nie sądzę, że jest to zbieg okoliczności, lecz wynik tego, że Frankie wykonywała regularne ćwiczenia na bieżni Fit Fur Life.
W roku 2008 zdobyła ona najwięcej nagród jako seter angielski."
 

I jeszcze jedna wypowiedź...
Wystawca: Chris McLean, Glasgow, UK
"To była prawdziwa przyjemność spotkać Was na Crufts, a zwłaszcza powiedzieć Wam o mojej suczce Akita " Melodor Hotter Than Hell ",która wygrała w specjalnej klasie. Jestem przekonany, że stało się to dzięki formie, jaka zdobyła dzięki codziennym treningom na bieżni. Ember ma już puchary, a teraz wygląda jeszcze lepiej i bardziej muskularnie. Cieszę się z zakupionej maszyny, a wszystkie moje psy wprost ja uwielbiają i skaczą z radości, gdy jest ich kolej na ćwiczenia.

Mamy już kilku przyjaciół, którzy są pod wrażeniem mojej bieżni i mogą być zainteresowani zakupem dla siebie. Z pewnością mogę ją polecić każdemu."

w górę
Często mówimy, że bieżnie są idealnym produktem dla profesjonalnych hodowców psów.

Dorothy Brooks.  Castlerock Boarding Kennels, Macclesfield, UK
"Nie wiem, co zrobiłabym bez mojej bieżni, jest to najlepszy zakup, jaki kiedykolwiek zrobiłam. Wszystkie moje psy są w doskonałej formie, a ja zaczęłam oszczędzać, gdyż sama jestem w stanie zająć się całą hodowlą"

w górę