:: nawigacja strona główna » o firmie

O firmie.

 Iwona Magdziarska,
właścicielka
firmy Ewenement

Początki firmy Ewenement to również owoc pasji i miłości do psów. W 1981 roku Iwona Magdziarska, właściciel firmy, założyła hodowlę bokserów Ewenement. Jako międzynarodowy sędzia kynologiczny, doświadczony hodowca, a przede wszystkim oddany miłośnik zwierząt - w trudnych czasach poszukiwała dla swoich bokserów wszystkiego, co najlepsze. I tak w 1991 roku firma stała się wyłącznym dystrybutorem karm bosch Tiernahrung w Polsce. Kolejne lata to obok sukcesów wystawowych i rozwijania marki bosch, także dystrybucja sprzętu do hodowli i tresury psów, takich jak kojce, rękawy i kompletne stroje pozorantów, czy aporty.

Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że obok codziennych spacerów zabrakło czasu na profesjonalny trening psów. Na jednej z wystaw europejskich pojawiło się rozwiazanie - bieżnia dla psów Fit Fur Life. Prezentacja możliwości urządzenia zaowocowała zakupem, prywatnie, do swojej hodowli. Zachwyceni rezultatami treningu, jakością wykonania i bezszelestną pracą podjęliśmy decyzję o podpisaniu umowy z Fit Fur Life i reprezentowaniu marki w Polsce.

Dzisiaj firma Ewenement to 20 osobowa grupa doskonale wyszkolonych pasjonatów zoologii, w dużej części hodowców psów lub kotów, sprawna logistyka, a przede wszystkim pewność profesjonalnej porady, obsługi i serwisu przez cały okres używania Państwa bieżni.